Produkcja filmów Warszawa. Montaż filmów. Zdjęcia produktów 360 stopni.

JB Film Studio
 

Jakub Białucha - producent

"Świadomi wielu trudności jakie trzeba pokonać aby powstał wartościowy film, zawsze stawiamy na jakość, profesjonalizm ale przede wszystkim do każdego projektu podchodzimy z pasją i zaangażowaniem."

 

Leszek - fotograf
 
"Jestem fotografem specjalizującym się w modzie ślubnej. Ponad 10 letnie doświadczenie i znajomość wymagań rynku, to atuty mojej pracy. Należą do nich również jakość, terminowość oraz rzetelność. 
 
Aby osiągnąć zamierzony efekt, do sesji zdjęciowych zapraszam doświadczonych stylistów fryzur, wizażystów i scenografów. Współpracuję także ze studiami fotograficznymi, dysponującymi światłem dziennym, błyskowym i filmowym. Wykonuję zdjęcia w różnych lokacjach, również za granicą.
 
Mój styl zdefiniować można jako: klasyczne piękno w pięknym świetle. Moim celem jest ukazanie atrakcyjności produktu oraz detali. Zdjęcia pokazują bogactwo formy, strukturę materiału i różnorodność zdobień."

JB Film Studio I Produkcja i montaż filmów Warszawa, filmy reklamowe, instruktażowe, szkoleniowe, filmy produktowe, zdjęcia produktów, zdjęcia 360, fotografia 360 Warszawa, zdjęcia obrotowe produktów, zdjęcia packshot, fotografia studyjna i reportażowa. Studio filmowe i dźwiękowe Warszawa

www.jbfilm.pl